Se hva som finnes i nærheten – kanskje du oppdager noe nytt! Ikke gå glipp av det, følg med!
21 år med møtebooking og en million timer på telefonen!
I 2023 feirer Venezu 20 år med B2B møtebooking og rekruttering
Om møtebooking er vårt “bread and butter” så er rekruttering vår “sweet cake”
Det har blitt mange timer med markedsføring, salgsaktiviteter og digital marketinghjelp til våre kunder.
Leverer dere bærekraftige tjenester eller produkter? Trenger du å få kommunisert dette til dine kunder? Les videre om hva vi i Venezu kan hjelpe dere med!
Det har gått 8000 dager siden vi startet opp!
Vi i Venezu har nådd en utrolig milepæl: 350 millioner kroner i total omsetning.
Vi har laget en liten sommerfilm, håper den får deg til å trekke på smilebåndet
Integrering og mangfold kan ikke vedtas. Det må også utføres i praksis, og det har vi i Venezu gjort helt siden oppstarten
Noe av det kjekkeste som finnes er å gå til bakeren og bestille kake, når vi i Venezu skal feire milepæler!
Venezu er Norges eldste og mest erfarne B2B møtebookere og var det første rene møtebookingsselskapet i Norge
Det er møtebooking fra Venezu som starter kundereisen for et av Norges mest innovative IT-sikkerhetsselskaper, Cloud Cop.
Malik Afaq startet som møtebooker i Venezu. Nå er han Markedssjef i Tietoevry!
Måns har ansvaret for et årlig salg på flere hundre millioner kroner for Microsoft hos Also!