Nyheter

Venezu passerer 475 millioner kroner

Et viktig steg på veien mot et stort jubileum.

Venezu nærmer seg et stort jubileum, og det er viktig å feire delmålene underveis.
Vi har nå passert 475 millioner kroner i omsetning gjennom møtebooking, utleie av salgs- og markedsspesialister, og ved å hjelpe kundene våre med å nå sine salgsmål på en rekke ulike måter.

Mange kjenner oss først og fremst som et møtebookingsselskap, og det stemmer at dette er vårt «bread and butter». Samtidig er det bare en del av bildet. Venezu fungerer også som en marketing- og innovasjonslab for kundene våre. Vi jobber tett med virksomheter på tvers av behov: møtebooking, markeds- og kundeundersøkelser, HubSpot-arbeid og testing av nye produkter og tjenester i markedet. Både startups og etablerte selskaper kommer jevnlig til oss for å få testet responsen på nye ideer.

Vi får ofte spørsmål om hva som er den mest effektive måten å nå en målgruppe på. Svaret er fortsatt det samme: direkte kontakt gir raskest respons. Digital markedsføring er et viktig supplement, og noe vi også jobber mye med som HubSpot-partner, men ingen kanal erstatter verdien av en god samtale.

Samtidig er det viktig å være ærlige: reisen hit har ikke bare bestått av oppturer. Vi har også opplevd oppdrag som ikke har gått som planlagt, og gjort valg vi har lært av i etterkant. Slik er både arbeidslivet og livet generelt. Likevel må vi ha gjort noe riktig, for gjennom mange år har vi skapt resultater sammen med kundene våre og fått tillit fra stadig flere.

Det er derfor mange å takke. En stor takk til alle kunder som har hatt tro på oss, og til alle ansatte som har bidratt til å skape vekst, både for Venezu og for kundene våre.

Nå tar vi oss tid til å nyte øyeblikket (gjerne med et kakestykke eller to), før vi fortsetter arbeidet videre. Ambisjonen er den samme: å tilby tjenester og løsninger til selskaper som ønsker økt vekst.  

Vil du at vi skal bidra til en opptur for din bedrift? Da hører vi gjerne fra deg.

Del med andre
Linkedin logo

Interessert i økt kundevekst?

Kontakt oss

Les flere nyheter

Les alle nyheter

Les selgerbloggen

Les mer i selgerbloggen

Les om våre flinke ansatte

Les flere Venezu Stories